Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation MLG0603P3N4ST000
MLG0603P3N4ST000
5S-MLG0603P3N4ST000
MLG0603P3N4ST000
FIXED IND 3.4NH 450MA 200 MOHM
Product Description
Series:MLG-P
Function:Multilayer
Type:Non-Magnetic
Inductance:3.4nH
Tolerance:?à0.3nH
DC Resistance (DCR):450mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:200 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:14 @ 500MHz
Operating Temperature:7GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,500MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"