MLF2012DR22JTD25
5S-MLF2012DR22JTD25
MLF2012DR22JTD25
FIXED IND 220NH 250MA 300 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 220nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 250mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 300 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 25MHz |
| Operating Temperature: | 250MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -55??C ~ 125??C,25MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.049"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.041"" (1.05mm)" |