MLF1608C220KTD25
5S-MLF1608C220KTD25
MLF1608C220KTD25
FIXED IND 22UH 2MA 1.7 OHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 2mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.7 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 1MHz |
| Operating Temperature: | 18MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),-,"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)" |