MLF1608A3R9KTD25
5S-MLF1608A3R9KTD25
MLF1608A3R9KTD25
FIXED IND 3.9UH 30MA 1.45 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 30mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.45 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 35 @ 10MHz |
| Operating Temperature: | 60MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -55??C ~ 125??C,10MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)" |