Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation MLF1608A2R2KTD25
MLF1608A2R2KTD25
5S-MLF1608A2R2KTD25
MLF1608A2R2KTD25
FIXED IND 2.2UH 30MA 1 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):30mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 10MHz
Operating Temperature:80MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,10MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)"