MLF1608A1R5MTD25
5S-MLF1608A1R5MTD25
MLF1608A1R5MTD25
FIXED IND 1.5UH 50MA 700 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 50mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 700 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 35 @ 10MHz |
| Operating Temperature: | 100MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -55??C ~ 125??C,10MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)" |