MLF1005VR39KT000
5S-MLF1005VR39KT000
MLF1005VR39KT000
FIXED IND 390NH 130MA 1.35 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 390nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 130mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.35 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 15 @ 25MHz |
| Operating Temperature: | 210MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,25MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)" |