Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation MLF1005VR18JT000
MLF1005VR18JT000
5S-MLF1005VR18JT000
MLF1005VR18JT000
FIXED IND 180NH 160MA 720 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:180nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):160mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:720 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:15 @ 25MHz
Operating Temperature:320MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,25MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"