Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation MLF1005VR10KT000
MLF1005VR10KT000
5S-MLF1005VR10KT000
MLF1005VR10KT000
FIXED IND 100NH 180MA 510 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:100nH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):180mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:510 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:10 @ 25MHz
Operating Temperature:450MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,25MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"