Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation MLF1005GR39JT000
MLF1005GR39JT000
5S-MLF1005GR39JT000
MLF1005GR39JT000
FIXED IND 390NH 50MA 410 MOHM
Product Description
Series:MLF-J
Function:Multilayer
Type:Ferrite
Inductance:390nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):50mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:410 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 10MHz
Operating Temperature:210MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,10MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"