MBH7045C-4R7NA=P3
5S-MBH7045C-4R7NA=P3
MBH7045C-4R7NA=P3
FIXED IND 4.7UH 3.2A 27.6 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.2A
Q @ Freq:2.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:27.6 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.189"" (4.80mm)"