MBH7045C-3R3NA=P3
5S-MBH7045C-3R3NA=P3
MBH7045C-3R3NA=P3
FIXED IND 3.3UH 3.5A 22.8 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.5A
Q @ Freq:3.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:22.8 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.189"" (4.80mm)"