MBH7045C-220MB=P3
5S-MBH7045C-220MB=P3
MBH7045C-220MB=P3
FIXED IND 22UH 1.8A 84 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.8A
Q @ Freq:1.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:84 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.189"" (4.80mm)"