Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW2UAS39NF00L
LQW2UAS39NF00L
5S-LQW2UAS39NF00L
LQW2UAS39NF00L
FIXED IND 39NH 1A 150 MOHM
| Function: | Wirewound |
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 39nH |
| Tolerance: | ?à1% |
| DC Resistance (DCR): | 1A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 150 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 60 @ 350MHz |
| Operating Temperature: | 1.5GHz |