LQW2UAS39NF00L
5S-LQW2UAS39NF00L
LQW2UAS39NF00L
FIXED IND 39NH 1A 150 MOHM
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:39nH
Tolerance:?à1%
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:150 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:60 @ 350MHz
Operating Temperature:1.5GHz