LQW2UAS2R7J00L
5S-LQW2UAS2R7J00L
LQW2UAS2R7J00L
FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM
Function:Wirewound
Type:Air
Inductance:2.7|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):290mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.2 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:22 @ 25MHz
Operating Temperature:110MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,7.9MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.103"" L x 0.096"" W (2.62mm x 2.45mm)","0.080"" (2.03mm)"