LQW2UAS1R5J00L
5S-LQW2UAS1R5J00L
LQW2UAS1R5J00L
FIXED IND 1.5UH 330MA 2.3 OHM
Product Description
Series:LQW2
Function:Wirewound
Type:Air
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):330mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.3 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:28 @ 50MHz
Operating Temperature:120MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,7.9MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.103"" L x 0.096"" W (2.62mm x 2.45mm)","0.080"" (2.03mm)"