LQW2BHNR15J03L
5S-LQW2BHNR15J03L
LQW2BHNR15J03L
FIXED IND 150NH 390MA 470 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:150nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):390mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:470 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 150MHz
Operating Temperature:350MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.059"" W (2.00mm x 1.50mm)","0.070"" (1.78mm)"