LQW2BHN6N8D03L
5S-LQW2BHN6N8D03L
LQW2BHN6N8D03L
FIXED IND 6.8NH 680MA 110 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:6.8nH
Tolerance:?à0.5nH
DC Resistance (DCR):680mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:110 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 250MHz
Operating Temperature:5.4GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.059"" W (2.00mm x 1.50mm)","0.070"" (1.78mm)"