LQW2BHN39NJ03L
5S-LQW2BHN39NJ03L
LQW2BHN39NJ03L
FIXED IND 39NH 730MA 90 MOHM SMD
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:39nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):730mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:90 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 250MHz
Operating Temperature:1.7GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.059"" W (2.00mm x 1.50mm)","0.070"" (1.78mm)"