LQW2BASR82J00L
5S-LQW2BASR82J00L
LQW2BASR82J00L
FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM
Function:Wirewound
Type:Air
Inductance:820nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):180mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.35 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:23 @ 50MHz
Operating Temperature:230MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,25MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2015 Metric),"0.082"" L x 0.060"" W (2.09mm x 1.53mm)","0.060"" (1.52mm)"