LQW2BAS22NG00L
5S-LQW2BAS22NG00L
LQW2BAS22NG00L
FIXED IND 22NH 500MA 220 MOHM
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:22nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):500mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:220 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:55 @ 500MHz
Operating Temperature:2.6GHz