LQW2BAS15NG00L
5S-LQW2BAS15NG00L
LQW2BAS15NG00L
FIXED IND 15NH 600MA 170 MOHM
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:15nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):600mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:170 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:50 @ 500MHz
Operating Temperature:3.2GHz