LQW2BAS10NG00L
5S-LQW2BAS10NG00L
LQW2BAS10NG00L
FIXED IND 10NH 600MA 100 MOHM
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:10nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):600mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:100 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:60 @ 500MHz
Operating Temperature:4.3GHz