LQW2BAN39NG00L
5S-LQW2BAN39NG00L
LQW2BAN39NG00L
FIXED IND 39NH 1.9A 80 MOHM
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:39nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):1.9A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:80 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:75 @ 500MHz
Operating Temperature:1.9GHz