LQW2BAN27NG00L
5S-LQW2BAN27NG00L
LQW2BAN27NG00L
FIXED IND 27NH 2A 70 MOHM
Product Description
Series:LQW2
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:27nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:70 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:85 @ 500MHz
Operating Temperature:2.75GHz