LQW21HN1R2J00L
5S-LQW21HN1R2J00L
LQW21HN1R2J00L
FIXED IND 1.2UH 100MA 3.12 OHM
Product Description
Series:LQW21
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:1.2|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):100mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.12 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 100MHz
Operating Temperature:400MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,10MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.047"" W (2.00mm x 1.20mm)","0.039"" (1.00mm)"