LQW18CNR12J00D
5S-LQW18CNR12J00D
LQW18CNR12J00D
FIXED IND 120NH 1.1A 85 MOHM SMD
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:120nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):1.1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:85 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:1.2GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,10MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)"