LQW18ASR39J0ZD
5S-LQW18ASR39J0ZD
LQW18ASR39J0ZD
FIXED IND 390NH 100MA 4.35 OHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:390nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):100mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:4.35 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:25 @ 100MHz
Operating Temperature:900MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"