LQW18AS7N5J0ZD
5S-LQW18AS7N5J0ZD
LQW18AS7N5J0ZD
FIXED IND 7.5NH 700MA 106 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:7.5nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:106 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:28 @ 250MHz
Operating Temperature:4.8GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"