Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW18AS3N3J0ZD
LQW18AS3N3J0ZD
5S-LQW18AS3N3J0ZD
LQW18AS3N3J0ZD
FIXED IND 3.3NH 700MA 45 MOHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 3.3nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 45 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 35 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 5.9GHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -55??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)" |