LQW18AS23NG0ZD
5S-LQW18AS23NG0ZD
LQW18AS23NG0ZD
FIXED IND 23NH 700MA 190 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:23nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:190 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:38 @ 250MHz
Operating Temperature:2.85GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"