LQW18ANR10G00D
5S-LQW18ANR10G00D
LQW18ANR10G00D
FIXED IND 100NH 220MA 680 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:100nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):220mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:680 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:34 @ 150MHz
Operating Temperature:1.8GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"