LQW18AN7N5C00D
5S-LQW18AN7N5C00D
LQW18AN7N5C00D
FIXED IND 7.5NH 750MA 82 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:7.5nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):750mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:82 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 250MHz
Operating Temperature:6GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"