LQW18AN6N8C10D
5S-LQW18AN6N8C10D
LQW18AN6N8C10D
FIXED IND 6.8NH 900MA 45 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:6.8nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):900mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:45 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:38 @ 250MHz
Operating Temperature:7GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"