LQW18AN3N9D10D
5S-LQW18AN3N9D10D
LQW18AN3N9D10D
FIXED IND 3.9NH 1A 32 MOHM SMD
Product Description
Series:LQW18
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:3.9nH
Tolerance:?à0.5nH
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:32 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:38 @ 250MHz
Operating Temperature:11GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"