LQW18AN27NG00D
5S-LQW18AN27NG00D
LQW18AN27NG00D
FIXED IND 27NH 440MA 210 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:27nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):440mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:210 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 250MHz
Operating Temperature:3.7GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"