LQW18AN22NG0ZD
5S-LQW18AN22NG0ZD
LQW18AN22NG0ZD
FIXED INDUCTORS 0603 22NH 0.17OH
Product Description
Series:LQW
Function:Wirewound
Type:Air
Inductance:22nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):500mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:300 mOhm
Frequency - Self Resonant:25 @ 250MHz
Operating Temperature:4GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"