LQW18AN18NJ10D
5S-LQW18AN18NJ10D
LQW18AN18NJ10D
FIXED IND 18NH 700MA 85 MOHM SMD
Type:Non-Magnetic
Inductance:18nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:85 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:42 @ 250MHz
Operating Temperature:3.5GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"