LQW18AN15NJ00D
5S-LQW18AN15NJ00D
LQW18AN15NJ00D
FIXED IND 15NH 600MA 130 MOHM
Product Description
Series:LQW18
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:15nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):600mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:130 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 250MHz
Operating Temperature:6GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"