LQW15CA59NK00D
5S-LQW15CA59NK00D
LQW15CA59NK00D
FIXED IND 59NH 1A 95 MOHM SMD
Product Description
Series:LQW
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:59nH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:95 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:2.3GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,10MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.040"" L x 0.022"" W (1.02mm x 0.55mm)","0.026"" (0.66mm)"