LQW15AN9N3G80D
5S-LQW15AN9N3G80D
LQW15AN9N3G80D
FIXED IND 9.3NH 1.4A 81 MOHM SMD
Product Description
Series:LQW15
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:9.3nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):1.4A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:81 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:34 @ 250MHz
Operating Temperature:6GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)"