LQW15AN9N2J8ZD
5S-LQW15AN9N2J8ZD
LQW15AN9N2J8ZD
FIXED IND 9.2NH 1.4A 81 MOHM
Product Description
Series:LQW15
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:9.2nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):1.4A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:81 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:32 @ 250MHz
Operating Temperature:6GHz