LQW15AN8N7J8ZD
5S-LQW15AN8N7J8ZD
LQW15AN8N7J8ZD
FIXED IND 8.7NH 1.42A 70 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:8.7nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):1.42A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:70 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:31 @ 250MHz
Operating Temperature:6.5GHz