LQW15AN8N7H00D
5S-LQW15AN8N7H00D
LQW15AN8N7H00D
FIXED IND 8.7NH 540MA 140 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:8.7nH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):540mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:140 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:25 @ 250MHz
Operating Temperature:5.5GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)"