LQW15AN8N3J8ZD
5S-LQW15AN8N3J8ZD
LQW15AN8N3J8ZD
FIXED IND 8.3NH 1.5A 69 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:8.3nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):1.5A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:69 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:32 @ 250MHz
Operating Temperature:6.5GHz