Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW15AN8N3J8ZD
LQW15AN8N3J8ZD
5S-LQW15AN8N3J8ZD
LQW15AN8N3J8ZD
FIXED IND 8.3NH 1.5A 69 MOHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 8.3nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 1.5A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 69 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 32 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 6.5GHz |