LQW15AN82NG00D
5S-LQW15AN82NG00D
LQW15AN82NG00D
FIXED IND 82NH 130MA 2.24 OHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:82nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):130mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.24 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 150MHz
Operating Temperature:2.3GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)"