Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW15AN7N7J8ZD
LQW15AN7N7J8ZD
5S-LQW15AN7N7J8ZD
LQW15AN7N7J8ZD
FIXED IND 7.7NH 1.7A 50 MOHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 7.7nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 1.7A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 50 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 7GHz |