LQW15AN7N2J8ZD
5S-LQW15AN7N2J8ZD
LQW15AN7N2J8ZD
FIXED IND 7.2NH 1.7A 50 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:7.2nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):1.7A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:50 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:32 @ 250MHz
Operating Temperature:7GHz